2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 3. Sınıf Klinik Uyguama Programı ve Grupları

Tarih Ağız Diş ve Çene Cerrahisi 3 Oral Diagnoz ve Radyoloji 3 Endodonti 3 Ortodonti 3 Pedodonti  3 Periodontoloji 3 Protetik Diş Tedavisi 3 Restoratif Diş Tedavisi 3
1-12 Mart 2021 A D E G H
15-26 Mart 2021 H A D E G
29 Mart-9 Nisan 2021 G H A D E
12-23 Nisan 2021 G H A D E
26 Nisan-7 Mayıs 2021 E G H A D
10-21 Mayıs 2021  D E G H A
24 Mayıs -4 Haziran 2021 D E G H A
7-18 Haziran 2021 D E G H A

 

Klinik Uygulama Grubu Öğrenci No Adı Soyadı Klinik Uygulama Grubu Öğrenci No Adı Soyadı
A 1812111002 BESTE SILA SEYMENOĞLU E 1812111036 AYŞE NEHİR YÜCE
A 1812111003 ECEM ÖZTÜRK E 1812111037 BUSE KAYA
A 1812111004 ZEYNEP İREM ŞAKTANLI E 1812111038 MERVE AHMETOĞLU
A 1812111005 AYDA YURTSEVEN E 1812111039 RÜMEYSA CİVAN
A 1812111007 BÜŞRA NUR GÖR E 1812111040 BÜŞRA ÇIKLAATLI
A 1812111008 DİREN CAN AKAR E 1812111041 DİDEM TAŞKAYA
A 1812111009 MUSTAFA ALTIN F 1812111043 DENİZ ÇAKIR
B 1812111013 ENES RIZA KONAK F 1812111044 ERTUĞRUL AKKOYUN
B 1812111014 ŞULE YAKIN F 1812111045 DİĞDEM GÖCEN
B 1812111016 DİYAR ALINAK F 1812111046 MURAT CAN SADİ BİLLORER
B 1812111017 MERVE NUR POLAT F 1812111049 KÜBRA SUNGUR
B 1812111018 SELİN AKSOY F 1812111050 NAZİRENUR KEY
B 1812111020 BAŞAK ŞEYDA TEFÇİ G 1812111051 ALBATROS AKÇAY
B 1812111021 ESMA YILMAZ G 1812111052 VEDİA BEYZA GÜR
C 1812111022 SÜMEYRA ÇİFTÇİ G 1812111053 EKREM TEKŞEN
C 1812111023 ŞÜKRİYE KARABULUT G 1812111054 ZÜLAL BAKKAL
C 1812111024 NERİMAN GÜNAY G 1812111055 AYSU KUŞÇU
C 1812111025 EYLEM DÜZEN G 1812111056 ALPEREN POYRAZ
C 1812111026 EMRE ÇAMLIDAĞ H 1812111058 KARDELEN BİLCEN
C 1812111027 FERHAT DOĞAN H 1812111059 BEYZA DURAN
C 1812111028 ALPTEKİN AYDOĞDU H 1812111060 SEMİH KARA
D 1812111029 SİNEM DURMAZ H 1812111061 ZEHRA BİLTEKİN
D 1812111030 DENİZ AYDEMİR H 1812111062 İLKNUR DAĞTEKİN
D 1812111031 SERRA ACAR H 1812111064 VEDAT TEKİN
D 1812111032 MEHMET EMRE DALCI        
D 1812111033 MERVE GÜÇLÜ        
D 1812111034 İREM AYDIN        
Son Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, Perşembe