2020-2021 Bahar Yarıyılı Diş Hekimliği Fakültesi 3. Sınıf Ders Programı

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
Protetik Diş Tedavisi 3 (T) Periodontoloji 3  (T) Dental Anestezi (T) Ağiz Diş ve Çene Cerrahisi 3(T) Ortodonti 3(T)
08:30-09:20 08:30-09:20 08:30-09:20 08:30-09:20 08:30-09:20
Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ Doç.Dr.Hasan HATİPOĞLU Dr. Öğr. Üyesi Aylin MAHANOĞLU Dr. Öğr. Üyesi Aylin MAHANOĞLU Dr. Öğr. Üyesi Özüm DAŞDEMİR ÖZKAN
  Dr.Öğr.Üyesi Berceste GÜLER Dr. Öğr. Üyesi Hami HAKİKİ Dr. Öğr. Üyesi Hami HAKİKİ Dr. Öğr. Üyesi Banu KAHRAMAN
  Dr.Öğr.Üyesi Ezgi DOĞAN Dr. Öğr. Üyesi Mohammad Nabi BASIRY Dr. Öğr. Üyesi Mohammad Nabi BASIRY  
    Dr. Öğr. Üyesi Berkan ALTAY Dr. Öğr. Üyesi Berkan ALTAY  
Protetik Diş Tedavisi 3 (T) Periodontoloji 3  (T) Endodonti 3 (T) Ağiz Diş ve Çene Cerrahisi 3(T) Ortodonti 3(T)
09:30- 10:20 09:30-10:20 09:30-10:20 09:30-10:20 09:30-10:20
Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ Doç.Dr.Hasan HATİPOĞLU Dr. Öğr. Üyesi Safa KURNAZ Dr. Öğr. Üyesi Aylin MAHANOĞLU Dr. Öğr. Üyesi Özüm DAŞDEMİR ÖZKAN
  Dr.Öğr.Üyesi Berceste GÜLER   Dr. Öğr. Üyesi Hami HAKİKİ Dr. Öğr. Üyesi Banu KAHRAMAN
  Dr.Öğr.Üyesi Ezgi DOĞAN   Dr. Öğr. Üyesi Mohammad Nabi BASIRY  
      Dr. Öğr. Üyesi Berkan ALTAY  
  Restoratif Diş Tedavisi 3 (T) Endodonti 3 (T) Pedodonti 3(T) Oral Diagnoz ve Radyoloji 3
  10:30-11:20 10:30-11:20 10:30-11:20 10:30-11:20
  Dr.Öğr.Üyesi Aysun Tuğçe AKAY Dr. Öğr. Üyesi Safa KURNAZ Dr.Öğr.Üyesi İrem BAĞ Dr.Öğr.Üyesi Melike BAŞARAN
      Dr.Öğr.Üyesi Canan BAYRAKTAR  
      Dr.Öğr.Üyesi Tolga EMEK  
      Pedodonti 3(T) Oral Diagnoz ve Radyoloji 3
      11:30-12:20 11:30-12:20
      Dr.Öğr.Üyesi İrem BAĞ Dr.Öğr.Üyesi Melike BAŞARAN
      Dr.Öğr.Üyesi Canan BAYRAKTAR  
      Dr.Öğr.Üyesi Tolga EMEK  
ÖĞLE ARASI
Klinik Gözlem Klinik Gözlem   Klinik Gözlem Klinik Gözlem
13:30-14:20 13:30-14:20   13:30-14:20 13:30-14:20
Aşağıda belirtilen staj liste grupları ve staj tarihleri doğrultusunda yürütülecektir Aşağıda belirtilen staj liste grupları ve staj tarihleri doğrultusunda yürütülecektir   Aşağıda belirtilen staj liste grupları ve staj tarihleri doğrultusunda yürütülecektir Aşağıda belirtilen staj liste grupları ve staj tarihleri doğrultusunda yürütülecektir
         
Klinik Gözlem Klinik Gözlem   Klinik Gözlem Klinik Gözlem
14:30-15:20 14:30-15:20   14:30-15:20 14:30-15:20
Aşağıda belirtilen staj liste grupları ve staj tarihleri doğrultusunda yürütülecektir Aşağıda belirtilen staj liste grupları ve staj tarihleri doğrultusunda yürütülecektir   Aşağıda belirtilen staj liste grupları ve staj tarihleri doğrultusunda yürütülecektir Aşağıda belirtilen staj liste grupları ve staj tarihleri doğrultusunda yürütülecektir
         
    Farmakoloji (T)    
    15:30-16:20    
    Doç.Dr. Yasemin ÖZATİK    
    Doç.Dr. Filiz ÖZYİĞİT    
    Farmakoloji (T)    
    16:30-17:20    
    Doç.Dr. Yasemin ÖZATİK    
    Doç.Dr. Filiz ÖZYİĞİT    
Toplantı ve Sunum Teknikleri (Secmeli Ders)   Temel Patoloji(T) İş Sağlığı ve Güvenliği 4  
18:00-19:00   18:00-19:00 18:00-19:00  
Doç. Dr. Sultan GÜÇLÜ   Prof.Dr. Ömer YALÇIN Öğretim Görevlisi Fatih ULUKAYA  
    Doç.Dr. Figen ARSLAN    
    Dr. Öğr. Üyesi Gizem AKKAŞ AYGÜN    
    Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Nur DEĞER    
Toplantı ve Sunum Teknikleri (Secmeli Ders)   Temel Patoloji(T) İş Sağlığı ve Güvenliği 4  
19:00-20:00   19:00-20:00 19:00-20:00  
Doç. Dr. Sultan GÜÇLÜ   Prof.Dr. Ömer YALÇIN Öğretim Görevlisi Fatih ULUKAYA  
    Doç.Dr. Figen ARSLAN    
    Dr. Öğr. Üyesi Gizem AKKAŞ AYGÜN    
    Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Nur DEĞER    
    Temel Patoloji(T)    
    20:00-21:00    
    Prof.Dr. Ömer YALÇIN    
    Doç.Dr. Figen ARSLAN    
    Dr. Öğr. Üyesi Gizem AKKAŞ AYGÜN    
    Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Nur DEĞER    
Son Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, Perşembe