2020-2021 Bahar Yarıyılı Diş Hekimliği Fakültesi 1. Sınıf Ders Programı

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
Alan Dışı Seçmeli Ders  (Almanca 2 ) Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (T)   Genel Histoloji(T)  
08:30-09:20 08:30-09:20   08:30-09:20  
Öğr.Gör..Mehmet Can SANDER Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ   Dr.Öğr.Üyesi Ahmet KOÇAK  
Alan Dışı Seçmeli Ders (Almanca 2 ) Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (T)   Genel Histoloji(T) Epidermiyoloji (T)
09:30-10:20 09:30-10:20   09:30-10:20 09:30-10:20
Öğr.Gör..Mehmet Can SANDER Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ   Dr.Öğr.Üyesi Ahmet KOÇAK Dr.Öğr.Üyesi Muammer YILMAZ
Yabancı Dil Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (P)   Genel Histoloji(P)  
10:30-11:20 10:30-11:20   10:30-11:20  
Öğr. Gör. Levent SEVİ Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ   Dr.Öğr.Üyesi Ahmet KOÇAK  
Yabancı Dil Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (P)   Genel Histoloji(P)  
11:30-12:20 11:30-12:20   11:30-12:20  
Öğr. Gör. Levent SEVİ Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ   Dr.Öğr.Üyesi Ahmet KOÇAK  
ÖĞLE ARASI
Tıbbi Biyoloji ve Genetik Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (P) Biyofizik Genel Anatomi (T) Sosyokültürel Etkinlikler 2 (Zorunlu Seçmeli)
13:30-14:20 13:30-14:20 13:30-14:20 13:30-14:20 13:30-14:20
Doç.Dr.Cansu ÖZBAYER Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ Dr.Öğr. Üyesi Fulya YÜKÇÜ Dr. Öğr. Üyesi Sezer AKÇER Dr.Öğr.Üyesi Gülsen KİRAZ
Tıbbi Biyoloji ve Genetik Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (P) Biyofizik Genel Anatomi (T) Sosyokültürel Etkinlikler 2 (Zorunlu Seçmeli)
14:30-15:20 14:30-15:20 14:30-15:20 14:30-15:20 14:30-15:20
Doç.Dr.Cansu ÖZBAYER Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ Dr.Öğr. Üyesi Fulya YÜKÇÜ Dr. Öğr. Üyesi Sezer AKÇER Dr.Öğr.Üyesi Gülsen KİRAZ
Tıbbi Biyoloji ve Genetik (P) Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (P)   Genel Anatomi (P) Sosyokültürel Etkinlikler 2 (Zorunlu Seçmeli)
15:30-16:20 15:30-16:20   15:30-16:20 15:30-16:20
Doç.Dr.Cansu ÖZBAYER Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ   Dr. Öğr. Üyesi Sezer AKÇER Dr.Öğr.Üyesi Gülsen KİRAZ
Tıbbi Biyoloji ve Genetik (P) Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (P)   Genel Anatomi (P)  
16:30-17:20 16:30-17:20   16:30-17:20  
Doç.Dr.Cansu ÖZBAYER Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ   Dr. Öğr. Üyesi Sezer AKÇER  
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi 2   İş Sağlığı ve Güvenliği 2 Türk Dili 2  
18:00-18:50   18:00-18:50 18:00-18:50  
Yaşar GÜNEŞ   Öğretim görevlisi Fatih ULUKAYA Öğretim Görevlisi Büşra ÇELİK  
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi 2 Alan Dışı Seçmeli Ders 2 (Dünya Mutfakları 2) İş Sağlığı ve Güvenliği 2 Türk Dili 2   
19:00-19:50 19:00-19:50 19:00-19:50 19:00-19:50  
Yaşar GÜNEŞ Prof.Dr. Duygu PERÇİN RENDERS Öğretim görevlisi Fatih ULUKAYA Öğretim Görevlisi Büşra ÇELİK  
  Alan Dışı Seçmeli Ders 2 (Dünya Mutfakları 2)     Temel Bilgi Teknolojileri 2
  20:00-20:50     20:00-20:50
  Prof.Dr. Duygu PERÇİN RENDERS      Mehmet BABALIK
        Temel Bilgi Teknolojileri 2
        21:00-21:50
         Mehmet BABALIK
Son Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, Perşembe