2020-2021 Güz Yarıyılı Diş Hekimliği Fakültesi 3. Sınıf Ders Programı

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

Protetik Diş Tedavisi 3 (T)

08:30-09:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Gülce SUBAŞI

Dr.Öğr.Üyesi Bahar SAYIN

Periodontoloji 3

08:30-09:20

Doç.Dr.Hasan HATİPOĞLU

Dr.Öğr.Üyesi Berceste GÜLER

Dr.Öğr.Üyesi Ezgi DOĞAN

Dental Anestezi

08:30-09:20

 

Dr. Öğr. Üyesi Mohammad Nabi BASIRY

Dr. Öğr. Üyesi Berkan ALTAY

Ağiz Diş ve Çene Cerrahisi 3(T)

08:30-09:20

Dr. Öğr. Üyesi Mohammad Nabi BASIRY

Dr. Öğr. Üyesi Berkan ALTAY

Ortodonti 3(T)

08:30-09:20

Dr. Öğr. Üyesi Özüm DAŞDEMİR ÖZKAN

Dr. Öğr. Üyesi Banu KAHRAMAN

Protetik Diş Tedavisi 3 (T)

09:30- 10:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Gülce SUBAŞI

Dr.Öğr.Üyesi Bahar SAYIN

Periodontoloji 3

09:30-10:20

Doç.Dr.Hasan HATİPOĞLU

Dr.Öğr.Üyesi Berceste GÜLER

Dr.Öğr.Üyesi Ezgi DOĞAN

Farmakoloji

09:30-10:20

Dr. Öğr. Üyesi Yasemin TEKŞEN

Ağiz Diş ve Çene Cerrahisi 3(T)

09:30-10:20

Dr. Öğr. Üyesi Mohammad Nabi BASIRY

Dr. Öğr. Üyesi Berkan ALTAY

Ortodonti 3(T)

09:30-10:20

Dr. Öğr. Üyesi Özüm DAŞDEMİR ÖZKAN

Dr. Öğr. Üyesi Banu KAHRAMAN

Protetik Diş Tedavisi 3 (P)

10:30-11:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Gülce SUBAŞI

Dr.Öğr.Üyesi Bahar SAYIN

Restoratif Diş Tedavisi (T)

10:30-11:20

Dr. Öğr. Üyesi Ertan TAŞKINSEL

Dr. Öğr. Üyesi Begüm YILMAZ

Dr.Öğr.Üyesi Aysun Tuğçe AKAY

Endodonti 3 (T)

10:30-11:20

Dr. Öğr. Üyesi Safa KURNAZ

Dr. Öğr. Üyesi Gülsen KİRAZ

Dr. Öğr. Üyesi Burçak GÜRSOY EMEK

Pedodonti 3(T)

10:30-11:20

Dr.Öğr.Üyesi İrem BAĞ

Dr.Öğr.Üyesi Canan BAYRAKTAR

Dr.Öğr.Üyesi Tolga EMEK

Oral Diagnoz ve Radyoloji 3

10:30-11:20

Doç.Dr.Müjgan GÜNGÖR HATİPOĞLU

Dr.Öğr.Üyesi Melike BAŞARAN

Protetik Diş Tedavisi 3 (P)

11:30-12:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Gülce SUBAŞI

Dr.Öğr.Üyesi Bahar SAYIN

Restoratif Diş Tedavisi (T)

11:30-12:20

Dr. Öğr. Üyesi Ertan TAŞKINSEL

Dr. Öğr. Üyesi Begüm YILMAZ

Dr.Öğr.Üyesi Aysun Tuğçe AKAY

Endodonti 3 (T)

11:30-12:20

Dr. Öğr. Üyesi Safa KURNAZ

Dr. Öğr. Üyesi Gülsen KİRAZ

Dr. Öğr. Üyesi Burçak GÜRSOY EMEK

Pedodonti 3(T)

11:30-12:20

Dr.Öğr.Üyesi İrem BAĞ

Dr.Öğr.Üyesi Canan BAYRAKTAR

Dr.Öğr.Üyesi Tolga EMEK

Oral Diagnoz ve Radyoloji 3

11:30-12:20

Doç.Dr.Müjgan GÜNGÖR HATİPOĞLU

Dr.Öğr.Üyesi Melike BAŞARAN

ÖĞLE ARASI

Protetik Diş Tedavisi 3 (P)

13:30-14:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Gülce SUBAŞI

Dr.Öğr.Üyesi Bahar SAYIN

Restoratif Diş Tedavisi (P)

13:30-14:20

Dr. Öğr. Üyesi Ertan TAŞKINSEL

Dr. Öğr. Üyesi Begüm YILMAZ

Dr.Öğr.Üyesi Aysun Tuğçe AKAY

Endodonti 3 (P)

13:30-14:20

Dr. Öğr. Üyesi Safa KURNAZ

Dr. Öğr. Üyesi Gülsen KİRAZ

Dr. Öğr. Üyesi Burçak GÜRSOY EMEK

Pedodonti 3(P)

13:30-14:20

Dr.Öğr.Üyesi İrem BAĞ

Dr.Öğr.Üyesi Canan BAYRAKTAR

Dr.Öğr.Üyesi Tolga EMEK

Seçmeli Ders 5

Sağlık Kurumlarında İletişim(Uzaktan Eğitim)

13:30-14:20

Dr. Öğr. Üyesi Gülsen KİRAZ

Seçmeli Ders 5

Sağlık Hizmetlerinde Araştırma ve Değerlendirme(Uzaktan Eğitim)

13:30-14:20

Dr. Öğr. Üyesi Gülsen KİRAZ

Protetik Diş Tedavisi 3 (P)

14:30-15:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Gülce SUBAŞI

Dr.Öğr.Üyesi Bahar SAYIN

Restoratif Diş Tedavisi (P)

14:30-15:20

Dr. Öğr. Üyesi Ertan TAŞKINSEL

Dr. Öğr. Üyesi Begüm YILMAZ

Dr.Öğr.Üyesi Aysun Tuğçe AKAY

Endodonti 3 (P)

14:30-15:20

Dr. Öğr. Üyesi Safa KURNAZ

Dr. Öğr. Üyesi Gülsen KİRAZ

Dr. Öğr. Üyesi Burçak GÜRSOY EMEK

Pedodonti 3(P)

14:30-15:20

Dr.Öğr.Üyesi İrem BAĞ

Dr.Öğr.Üyesi Canan BAYRAKTAR

Dr.Öğr.Üyesi Tolga EMEK

Seçmeli Ders 5

Sağlık Kurumlarında İletişim(Uzaktan Eğitim)

14:30-15:20

Dr. Öğr. Üyesi Gülsen KİRAZ

Seçmeli Ders 5

Sağlık Hizmetlerinde Araştırma ve Değerlendirme(Uzaktan Eğitim)

14:30-15:20

Dr. Öğr. Üyesi Gülsen KİRAZ

Protetik Diş Tedavisi 3 (P)

15:30-16:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Gülce SUBAŞI

Dr.Öğr.Üyesi Bahar SAYIN

Restoratif Diş Tedavisi (P)

15:30-16:20

Dr. Öğr. Üyesi Ertan TAŞKINSEL

Dr. Öğr. Üyesi Begüm YILMAZ

Dr.Öğr.Üyesi Aysun Tuğçe AKAY

Endodonti 3 (P)

15:30-16:20

Dr. Öğr. Üyesi Safa KURNAZ

Dr. Öğr. Üyesi Gülsen KİRAZ

Dr. Öğr. Üyesi Burçak GÜRSOY EMEK

Pedodonti 3(P)

15:30-16:20

Dr.Öğr.Üyesi İrem BAĞ

Dr.Öğr.Üyesi Canan BAYRAKTAR

Dr.Öğr.Üyesi Tolga EMEK

 

Protetik Diş Tedavisi (P)

16:30-17:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Gülce SUBAŞI

Dr.Öğr.Üyesi Bahar SAYIN

Restoratif Diş Tedavisi (P)

16:30-17:20

Dr. Öğr. Üyesi Ertan TAŞKINSEL

Dr. Öğr. Üyesi Begüm YILMAZ

Dr.Öğr.Üyesi Aysun Tuğçe AKAY

Endodonti 3 (P)

16:30-17:20

Dr. Öğr. Üyesi Safa KURNAZ

Dr. Öğr. Üyesi Gülsen KİRAZ

Dr. Öğr. Üyesi Burçak GÜRSOY EMEK

Pedodonti 3(P)

16:30-17:20

Dr.Öğr.Üyesi İrem BAĞ

Dr.Öğr.Üyesi Canan BAYRAKTAR

Dr.Öğr.Üyesi Tolga EMEK

 

 

Son Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, Salı