2020-2021 Güz Yarıyılı Diş Hekimliği Fakültesi 2. Sınıf Ders Programı

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

Histoloji ve Embriyoloji (T)

08:30-09:20

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet KOÇAK

Fizyoloji (T)

08:30-09:20

Arş.Gör.Dr.Rumeysa ÖZYURT

Protetik Diş Tedavisi (T)

08:30-09:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Gülce SUBAŞI

Dr.Öğr.Üyesi Bahar SAYIN

Mikrobiyoloji ve Ağız Mikrobiyolojisi (P)

08:30-09:20

Prof. Dr. Duygu Perçin RENDERS

Endodonti (T)

08:30-09:20

Dr. Öğr. Üyesi Safa KURNAZ

Dr. Öğr. Üyesi Gülsen KİRAZ

Dr. Öğr. Üyesi Burçak GÜRSOY EMEK

Histoloji ve Embriyoloji (T)

09:30-10:20

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet KOÇAK

Fizyoloji (T)

09:30-10:20

Arş.Gör.Dr.Rumeysa ÖZYURT

Protetik Diş Tedavisi (T)

09:30- 10:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Gülce SUBAŞ

Dr.Öğr.Üyesi Bahar SAYIN

Mikrobiyoloji ve Ağız Mikrobiyolojisi (P)

09:30-10:20

Prof. Dr. Duygu Perçin RENDERS

Endodonti (T)

09:30-10:20

Dr. Öğr. Üyesi Safa KURNAZ

Dr. Öğr. Üyesi Gülsen KİRAZ

Dr. Öğr. Üyesi Burçak GÜRSOY EMEK

Histoloji ve Embriyoloji (P)

10:30-11:20

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet KOÇAK

Fizyoloji (P)

10:30-11:20

Arş.Gör.Dr.Rumeysa ÖZYURT

Protetik Diş Tedavisi (P)

10:30-11:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Gülce SUBAŞI

Dr.Öğr.Üyesi Bahar SAYIN

Mikrobiyoloji ve Ağız Mikrobiyolojisi (T)

10:30-11:20

Prof. Dr. Duygu Perçin RENDERS

Restoratif Diş Tedavisi (T)

10:30-11:20

Dr. Öğr. Üyesi Ertan TAŞKINSEL

Dr. Öğr. Üyesi Begüm YILMAZ

Dr. Öğr. Üyesi Aysun Tuğçe AKAY

Histoloji ve Embriyoloji (P)

11:30-12:20

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet KOÇAK

Fizyoloji (P)

11:30-12:20

Arş.Gör.Dr.Rumeysa ÖZYURT

Protetik Diş Tedavisi (P)

11:30-12:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Gülce SUBAŞI

Dr.Öğr.Üyesi Bahar SAYIN

Mikrobiyoloji ve Ağız Mikrobiyolojisi (T)

11:30-12:20

Prof. Dr. Duygu Perçin RENDERS

Restoratif Diş Tedavisi (T)

11:30-12:20

Dr. Öğr. Üyesi Ertan TAŞKINSEL

Dr. Öğr. Üyesi Begüm YILMAZ

Dr. Öğr. Üyesi Aysun Tuğçe AKAY

ÖĞLE ARASI

İngilizce Konuşma

13:30-14:20

Öğr. Gör. Levent SEVİ

Anatomi (T)

13:30-14:20

Dr. Öğr. Üyesi Ufuk ÇORUMLU

Protetik Diş Tedavisi (P)

13:30-14:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Gülce SUBAŞI

Dr. Öğr. Üyesi Bahar SAYIN

Biyokimya

13:30-14:20

Doç. Dr. Fatma Emel KOÇAK

Dr. Öğr. Üyesi Havva KOÇAK

Restoratif Diş Tedavisi (P)

13:30-14:20

Dr. Öğr. Üyesi Ertan TAŞKINSEL

Dr. Öğr. Üyesi Begüm YILMAZ

Dr.Öğr.Üyesi Aysun Tuğçe AKAY

İngilizce Konuşma

14:30-15:20

Öğr. Gör. Levent SEVİ

Anatomi (T)

14:30-15:20

Dr. Öğr. Üyesi Ufuk ÇORUMLU

Protetik Diş Tedavisi (P)

14:30-15:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Gülce SUBAŞI

Dr. Öğr. Üyesi Bahar SAYIN

Biyokimya

14:30-15:20

Doç. Dr. Fatma Emel KOÇAK

Dr. Öğr. Üyesi Havva KOÇAK

Restoratif Diş Tedavisi (P)

14:30-15:20

Dr. Öğr. Üyesi Ertan TAŞKINSEL

Dr. Öğr. Üyesi Begüm YILMAZ

Dr. Öğr. Üyesi Aysun Tuğçe AKAY

Alan Dışı Seçmeli Ders (Mesleki

İngilizce) (Yüzyüze Eğitim)

15:30-16:20

Öğr. Gör. Levent SEVİ

Alan Dışı Seçmeli Ders (İşaret Dili) Uzaktan Eğitim

15:30-16:20

Dr.Öğr.Üyesi Gülsen KİRAZ

Anatomi (P)

15:30-16:20

Dr. Öğr. Üyesi Ufuk ÇORUMLU

Protetik Diş Tedavisi (P)

15:30-16:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Gülce SUBAŞI

Dr.Öğr.Üyesi Bahar SAYIN

Maddeler Bilgisi 1

15:30-16:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Gülce SUBAŞI

Dr. Öğr. Üyesi Bahar SAYIN

Restoratif Diş Tedavisi (P)

15:30-16:20

Dr. Öğr. Üyesi Ertan TAŞKINSEL

Dr. Öğr. Üyesi Begüm YILMAZ

Dr.Öğr.Üyesi Aysun Tuğçe AKAY

Alan Dışı Seçmeli Ders (Mesleki İngilizce) (Yüzyüze Eğitim)

16:30-17:20

Öğr. Gör. Levent SEVİ

Alan Dışı Seçmeli Ders (İşaret Dili) Uzaktan Eğitim

16:30-17:20

Dr.Öğr.Üyesi Gülsen KİRAZ

Anatomi (P)

16:30-17:20

Dr. Öğr. Üyesi Ufuk ÇORUMLU

Protetik Diş Tedavisi (P)

16:30-17:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Gülce SUBAŞI

Maddeler Bilgisi 1

16:30-17:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Dr. Öğr. Üyesi Meryem Gülce SUBAŞI

Dr.Öğr.Üyesi Bahar SAYIN

Restoratif Diş Tedavisi (P)

16:30-17:20

Dr. Öğr. Üyesi Ertan TAŞKINSEL

Dr. Öğr. Üyesi Begüm YILMAZ

Dr.Öğr.Üyesi Aysun Tuğçe AKAY

 

Son Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2020, Cuma