2020-2021 Güz Yarıyılı Diş Hekimliği Fakültesi 1. Sınıf Ders Programı

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

Alan Dışı Seçmeli Ders 1 (Almanca) (Uzaktan Eğitim)

08:30-09:20

Öğr.Gör..Mehmet Can SANDER

Alan Dışı Seçmeli Ders 1 (Dünya Mutfakları 1)

(Yüzyüze Eğitim)

08:30-09:20

Dr.Öğr.Üyesi Gülsen KİRAZ

Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (T)

08:30-09:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Türk Dili 1 (Uzaktan Eğitim)

08:30-09:20

Dr.Öğr.Üyesi Gülsen KİRAZ

Genel Histoloji(T)

08:30-09:20

Dr.Öğr.Üyesi Ahmet KOÇAK

Temel Bilgi Teknolojileri 1 (Uzaktan Eğitim)

08:30-09:20

Dr.Öğr.Üyesi Gülsen KİRAZ

Alan Dışı Seçmeli Ders 1 (Almanca) (Uzaktan Eğitim)

09:30-10:20

Öğr.Gör..Mehmet Can SANDER

Alan Dışı Seçmeli Ders 1(Dünya Mutfakları 1)

(Yüzyüze Eğitim)

09:30-10:20

Dr.Öğr.Üyesi Gülsen KİRAZ

Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (T)

09:30-10:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Türk Dili 1 (Uzaktan Eğitim)

09:30-10:20

Dr.Öğr.Üyesi Gülsen KİRAZ

Genel Histoloji(T)

09:30-10:20

Dr.Öğr.Üyesi Ahmet KOÇAK

Temel Bilgi Teknolojileri 1 (Uzaktan Eğitim)

09:30-10:20

Dr.Öğr.Üyesi Gülsen KİRAZ

Yabancı Dil

10:30-11:20

Öğr. Gör. Levent SEVİ

Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (P)

10:30-11:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Diş Hekimliği Tarihi

10:30-11:20

Dr.Öğr.Üyesi Aylin MAHANOĞLU

Dr.Öğr.Üyesi Hami HAKİKİ

Dr.Öğr.Üyesi Mohammad Nabi BASIRY

Dr.Öğr.Üyesi Berkan ALTAY

Genel Histoloji(P)

10:30-11:20

Dr.Öğr.Üyesi Ahmet KOÇAK

İş Sağlığı ve Güvenliği 1 (Uzaktan Eğitim)

10:30-11:20

Dr.Öğr.Üyesi Gülsen KİRAZ

Yabancı Dil

11:30-12:20

Öğr. Gör. Levent SEVİ

Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (P)

11:30-12:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Organik Kimya

11:30-12:20

Dr. Öğr. Üyesi Samet MERT

Genel Histoloji(P)

11:30-12:20

Dr.Öğr.Üyesi Ahmet KOÇAK

İş Sağlığı ve Güvenliği 1 (Uzaktan Eğitim)

11:30-12:20

Dr.Öğr.Üyesi Gülsen KİRAZ

ÖĞLE ARASI

Tıbbi Biyoloji ve Genetik

13:30-14:20

Doç.Dr.Cansu ÖZBAYER

Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (P)

13:30-14:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Organik Kimya

13:30-14:20

Dr. Öğr. Üyesi Samet MERT

Genel Anatomi (T)

13:30-14:20

Dr. Öğr. Üyesi Sezer AKÇER

Sosyokültürel Etkinlikler 1 (Zorunlu Seçmeli)

13:30-14:20

Dr.Öğr.Üyesi Gülsen KİRAZ

Tıbbi Biyoloji ve Genetik

14:30-15:20

Doç.Dr.Cansu ÖZBAYER

Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (P)

14:30-15:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi 1 (Uzaktan Eğitim)

14:30-15:20

Dr.Öğr.Üyesi Gülsen KİRAZ

Genel Anatomi (T)

14:30-15:20

Dr. Öğr. Üyesi Sezer AKÇER

Sosyokültürel Etkinlikler 1 (Zorunlu Seçmeli)

14:30-15:20

Dr.Öğr.Üyesi Gülsen KİRAZ

Akademik Türkçe

15:30-16:20

Öğr. Grv. Pelin ÖZKAN

Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (P)

15:30-16:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi 1 (Uzaktan Eğitim)

15:30-16:20

Dr.Öğr.Üyesi Gülsen KİRAZ

Genel Anatomi (T)

15:30-16:20

Dr. Öğr. Üyesi Sezer AKÇER

Sosyokültürel Etkinlikler 1 (Zorunlu Seçmeli)

15:30-16:20

Dr.Öğr.Üyesi Gülsen KİRAZ

Akademik Türkçe

16:30-17:20

Öğr. Grv. Pelin ÖZKAN

Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (P)

16:30-17:20

Dr. Öğr. Üyesi Banu BAYINDIR ÇUKURLUÖZ

 

Genel Anatomi (T)

16:30-17:20

Dr. Öğr. Üyesi Sezer AKÇER

 

 
Son Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2020, Cuma