2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1. SINIF DERS PROGRAMI

 

PAZARTESİ

 

SALI

 

ÇARŞAMBA

 

PERŞEMBE

 

CUMA

Türk Dili 2 (Uzaktan Eğitim)

08:30-09:20

Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (T)

08:30-09:20

 

Genel Histoloji(T)

08:30-09:20

 

Yabancı Dil

08:30-09:20

 

Tıbbi Biyoloji ve Genetik(T)

08:30-09:20

 

Türk Dili 2 (Uzaktan Eğitim)

09:30-10:20

Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (T)

09:30-10:20

 

Genel Histoloji(T)

09:30-10:20

    

Yabancı Dil

09:30-10:20

 

Tıbbi Biyoloji ve Genetik(T)

09:30-10:20

 

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi 2 (Uzaktan Eğitim)

10:30-11:20

Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (P)

10:30-11:20

 

Genel Histoloji(P)

10:30-11:20

 

Biyofizik

10:30-11:20

Tıbbi Biyoloji ve Genetik(P)

10:30-11:20

 

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi 2 (Uzaktan Eğitim)

11:30-12:20

Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (P)

11:30-12:20

 

Genel Histoloji(P)

11:30-12:20

 

Biyofizik

11:30-12:20

Tıbbi Biyoloji ve Genetik(P)

11:30-12:20

 

 

İş Sağlığı ve Güvenliği 2(Uzaktan Eğitim)

13:30-14:20

Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (P)

13:30-14:20

 

Alan Dışı Seçmeli Ders2

(Uzaktan Eğitim)

13:30-14:20

Genel Anatomi (T)

13:30-14:20

 

 

İş Sağlığı ve Güvenliği 2(Uzaktan Eğitim)

14:30-15:20

Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (P)

14:30-15:20

 

Epidemiyoloji

14:00-15:20

 

Genel Anatomi (T)

14:30-15:20

 

Sosyokültürel Etkinlikler 2  (Zorunlu Seçmeli)

14:30-15:20

Temel Bilgi Teknolojileri 2 (Uzaktan Eğitim)

15:30-16:20

Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (P)

15:30-16:20

 

Alan Dışı Seçmeli Ders2

(Uzaktan Eğitim)

15:30-16:20

 

Genel Anatomi (P)

15:30-16:20

 

Sosyokültürel Etkinlikler 2  (Zorunlu Seçmeli)

15:30-16:20

Temel Bilgi Teknolojileri 2 (Uzaktan Eğitim)

16:30-17:20

Diş Anatomisi Morfolojisi ve Fizyolojisi (P)

16:30-17:20

 

 

Genel Anatomi (P)

16:30-17:20

 

Sosyokültürel Etkinlikler 2  (Zorunlu Seçmeli)

16:30-17:20

Son Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2020, Pazartesi